background

penzión Chata Zbojs

logotype

postel    parkovisko     jedlo     turistika     ski     plavanie     bowling     bezky     hojdacka

Chata v lete

ponúka bohaté turistické a športové vyžitie.

Turistické vychádzky na Kučelach, pre náročnejších na Fabovu hoľu, či vzdialenejší Klenovský Vepor ponúkajú bohatý zážitok z okolitej prírody a vyhliadky na panorámu okolitých vrchov a dolín.

Unikátna lokálna železnička – zubačka, ktorá tadiaľto prechádza je skvostom železníc a spoľahlivo Vás dovezie do Brezna, alebo do Tisovca.

Chata je ideálnym východiskom na turistiku, horskú cykloturistiku, či fakultatívne výlety aj do širšieho okolia ako je Muránsky hrad, Bystrianska jaskyňa, Čiernohorská železnička, skanzen Vydrovo, Tále –Srdiečko -Čertovica.

Pokiaľ sa rozhodnete stráviť deň v bezprostrednom okolí chaty, hosťom k dispozícii sú  2 viacúčelové ihriská ( 1 ihrisko s umelou trávou určené predovšetkým na tenis, basketbal, volejbal, nohejbal + 1 ihrisko s prírodnou trávou pre mini futbal, hádzanú, vybíjanú a iné loptové hry ).

K vybaveniu Chaty Zbojská patrí tiež detské ihrisko s trampolínou.

Ohnisko so záhradným grilom ocenia hostia hlavne v letnom období na grilovanie. V prípade nepriaznivého počasia, či chladnejších podvečerov môžu využiť aj  posedenie v rotunde.

Na využitie voľného času a relaxáciu v penzióne je hosťom ďalej k dispozícii stolný tenis, mini fitnes, sauna, krytý bazén, masážny bazén ( Jacuzzi  ) a kolkáreň.

Copyright © 2020  Chata Zbojská  | Všetky práva vyhradené

wifi free